Mesleki Alan Seçimi

Tam anlamı ile ne iş yapacağınızı bilmek en az meslek seçmek kadar önemli bir konudur. Seçtiğiniz uzmanlık konusunda tecrübeli sayılacak ve o tecrübe çerçevesinde mevcut boş pozisyonlarla eşleştirileceksiniz. Dolayısıyla iş dünyasında başlangıç için seçtiğiniz uzmanlık alanı, sonraki iş başvurularınızda da işverenler tarafından tercih sebebi olacaktır.

‘Mesleki Alan Seçimi’ olarak ifade edilen bu hazırlık süreci, mezun olmadan başlanabileceği gibi mezun olunduktan sonra da yapılacak analizlerle belirlenebilir. Şayet okul bitmeden Mesleki Alan Seçiminizi yapmak adına danışmanlık almak isterseniz; alacağınız seçmeli derslerden, yapacağınız stajlara, okul dışı ek eğitim ve sertifika programı seçiminden, yapılabilecek tecrübe sağlayıcı ek işler ve asistanlıklara kadar derin bir analiz ve çalışma süreci ile sizi uzmanlık alanınıza taşıyacak bir danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Okul bitiminde bu hizmeti almak isterseniz de; elinizde olan mevcut stajlar, aldığınız dersler, varsa eğitim sertifikaları, ek iş ve asistanlık deneyimleri ile seçmek istediğiniz uzmanlık alanına mesafeniz ve ulaşılabilirliğinizin analiz edildiği profesyonel danışmanlık, hayalini kurduğunuz meslek alanına ulaşmada bir numaralı yardımcınız olacaktır.

BİLGİ ve RANDEVU!